Zobacz koniecznie

Wersja mobilna

Zbrodniarze w białych fartuszkach? co się dzieje z tą cywilizacją?

Coraz częściej słyszymy że lekarze czy sanitariusze zachowują się jak najgorsi zbrodniarze (dosłownie jak Josef Mengele), ilość pomyłek czy totalnej ignorancji naprawdę już przeraża,  a już zachowanie co po niektórych, którzy się po prostu śmieją z pacjenta który cierpi to naprawdę już chyba jakieś znaki końca naszej cywilizacji. 


Wył z bólu, ale pogotowie odmówiło transportu. Mężczyzna zmarł 
Pogotowie ratunkowe do bezdomnego z Miastka na Pomorzu wezwali policjanci. Ratowniczka odmówiła jednak transportu chorego, choć ten wył z bólu i błagał o pomoc. Jak się okazało, miał w nodze gnijącą ranę – opisuje Polsat News.
– Załoga pogotowia stwierdziła, że mężczyzna nie wymaga hospitalizacji i odmówiła przewiezienia go do szpitala – mówi asp. sztab. Michał Gawroński z policji w Bytowie. Choć pogotowie odmówiło transportu, policjanci uznali, że mężczyzna musi natychmiast zostać przewieziony do szpitala. – Uskarżał się na ten ból, noga była opuchnięta – relacjonował policjant. Funkcjonariusze sami – radiowozem – przewieźli go do placówki. Niestety, jego życia nie udało się uratować. Zmarł kilka dni później.
źródło: https://www.dorzeczy.pl/kraj/114475/wyl-z-bolu-ale-pogotowie-odmowilo-transportu-mezczyzna-zmarl.html


Tutaj inne przykłady:
A tutaj to samo w przypadku weterynarii:

http://www.webniusy.com/pies-przebity-strzala/

"Christine natychmiast zawiozła psa do weterynarza, który zbadał Cosmo i zasugerował, żeby uśpić psa ... Christine zgodziła się na operację ... strzała nie dotknęła ważnych narządów i przeszła dosłownie milimetr od serca i płuc. Teraz Labrador powraca do zdrowia."Komentuj:

0 komentarze:

Uwaga: tylko uczestnik tego bloga może przesyłać komentarze.