Portal informacyjny
INFO i WIEDZA

Lepiej wiedzieć jak jest niż żyć w kłamstwie

Zobacz koniecznie

Wersja mobilna

Zwyrodnialec przejechał psa, ma więcej nagrań?

Rafał B. wczoraj wieczorem został zatrzymany przez policję za zabicie psa. Mężczyzna kilka razy potrącił czworonoga busem. Całość nagrał telefonem. Materiał wideo jest wyjątkowo drastyczny.

Do redakcji portalu MojaOlesnica.pl zgłaszają się kolejne osoby. Dawni znajomi zatrzymanego twierdzą, że już od czasów szkolnych B. stwarzał problemy. - Od zawsze było z nim coś nie tak. W gimnazjum jadł żywe motyle. Znęcał się nad każdym i lubił się bić. Zawsze zwyrodnialec wobec zwierząt - mówi nasz informator, który zna mężczyznę. Twierdzi również, że B. w Internecie zamieszczał zdjęcia martwych zwierząt. Nam nie udało się do nich dotrzeć.

Z innego źródła otrzymaliśmy natomiast zrzut z rozmowy, w której podejrzany chwalił się nagraniem z obdzieraniem kota ze skóry. W zamian za nie chciał zobaczyć miejsce intymne swojej rozmówczyni.

Prokuratura będzie chciała kompleksowo zweryfikować te informacje. - Będziemy chcieli zabezpieczyć wszystko, co się da. Niestety, na tym etapie nie mogę zbyt wiele powiedzieć - mówi nam Marcin Firko, Prokurator Rejonowy w Oleśnicy.

Prawdopodobnie śledczy nie znaleźli jeszcze zwłok potrąconego psa. Przesłuchanie B. w prokuraturze wstępnie zaplanowano na jutro. - Pewne czynności procesowe z tą osobą wykonywane jutro z uwagi na to, że jest wiele rzeczy do wykonania, w tym także za granicami naszego powiatu - dodaje M. Firko.

https://mojaolesnica.pl/30038,zwyrodnialec-ma-wiecej-nagran-pytanie.php?


Komentuj:

0 komentarze: