Portal informacyjny
INFO i WIEDZA

Lepiej wiedzieć jak jest niż żyć w kłamstwie

Zobacz koniecznie

Wersja mobilna

Współczesna wolność od systemu? Są ludzie, którzy żyją jak bezdomni, a jednak mają się lepiej niż ci co pracują

Ludzie, którzy nie pracują, przeciwnicy tzw. "systemu" pustelnicy czy włóczykije - ta grupa ludzi staje się coraz bardziej popularna, ale ich styl życia wcale nie oznacza biedy i bezdomności czy kompletnego upadku człowieka jakim jest alkoholizm i leżenie na ulicy trupem.

Zobaczmy na przykład gościa, który jest coraz bardziej popularny w polskim internecie, chodzi o tzw. RADO, głośno się o nim stało ostatnio, ze względu na Jacka Kurządkowskiego autora kanału "Jak to ogarnąć" W swoim filmie ci Polacy żyjący i tułający się po ulicach Londynu, opowiadają jak im jest dobrze i jak potrafią przetrwać jako bezdomni i że czasem mają nawet lepiej niż ci pracujący.


Ale ten sławny już RADO to niejedyny przypadek, takich ludzi jest więcej, sam mam z takimi do czynienia, zazwyczaj zamiast pracy, utrzymują się np. z opieki społecznej, lub innego rodzaju zarobków i wcale nie mam tu na myśli tylko innych bardziej popularnych osób jak np. Wojciech Suchodolski i Krzysztof Kononowicz, autorzy serialu "Szkolna 17 Białystok" mowa tu także o autorze kanału, który się wypromował na patostrimerze Bystrzaku, czyli Zakapiory z masywu Ślęży, mowa o Irku. wspomniany Irek siedzi całymi dniami przed kamerą i opowiada wiele różnych rzeczy, głównie o światowym systemie i o tym jak wyzyskuje ludzi. Sam mieszka w garażu w miejscowości Sobótka koło Wrocławia. Do jego garażu czasem przychodzą inne osoby tak samo żyjące jak on sam.

Ostatnio na transmisji Irka pojawił się sam Rado, rozmawiali poprzez video komunikator:

Tutaj obszerna historia Rado i jego kompana w Londynie:Irek siedzący na swoim fotelu i rozmyślający nad życiem jak co dzień, często wyzywany od "jehowitów" choć nie ma z nimi nic wspólnego:
Czy ci ludzie mogą przetrwać czy mogą żyć normalnie nawet bez pracy? Czy mają gdzie mieszkać?  Czy mogą mieć nawet dostęp do internetu i stać ich na jego opłacenie? A nawet mogą transmitować swoje życie? Tak bo żyjemy naprawdę w dziwnych czasach. A ludzie naprawdę są wolni i mogą żyć jak tylko chcą.


Więcej ciekawych a czasem dziwnych historii znajdziesz na naszej playliście kanału:

People TV (po prostu ludzie):
https://www.youtube.com/playlist?list=PLyX-877B4GrPnrmBVa2Mqjso-jnsffc5u
Komentuj:

0 komentarze: