Zobacz koniecznie

Wersja mobilna

Samontny człowiek, 11 lat nikt się nim nie interesował i nie wiedział że umarł

To smutne że żyjemy w społeczeństwie gdzie każdy żyje tylko dla siebie a nie dla innych i nie interesuje się w ogóle co się dzieje w okół, to smutne że przyjaźń czy koleżeństwo jest tylko wtedy Jeśli ktoś wyczuwa okazję do czerpania korzyści z drugiego człowieka, ale tka jest niestey natura ludzka. Zwłoki starszego mężczyzny zostały znalezione kilka dni temu przez właściciela wynajmowanego mieszkania. Mężczyzna wcześniej nie interesował się losem najemcy, ponieważ rachunki były regularnie płacone. Okazało się, że lokator korzystał z cyklicznych przelewów bankowych, które były wykonywane nawet po jego śmierci.

Francuz mieszkał sam i prawdopodobnie nie miał bliskiej rodziny i znajomych. Dlatego nikt nie interesował się jego losem. Jak podaje "Newsweek", śledczy ustalili przybliżoną datę jego śmierci dzięki poczcie, gazetom i datom ważności żywności znalezionej w lodówce.

Wstępnie ustalono, że do śmierci samotnego mężczyzny doszło z przyczyn naturalnych. W chwili zgonu prawdopodobnie miał 79 lat.
https://www.wykop.pl/link/5050149/najbardziej-samotny-czlowiek-przez-11-lat-nikt-nie-zauwazyl-jego-smierci/

https://www.o2.pl/artykul/najbardziej-samotny-czlowiek-przez--lat-nikt-nie-zauwazyl-jego-smierci-6403539609143425a

Komentarze:


ja 17 lip, 15:27
jeżeli zostawił jakieś pieniądze to okaże się że ma dużą rodzinę

AS 17 lip, 15:23
Jest to bardzo smutny symbol naszych czasów,powszechnego egoizmu i znieczulicy.

asia 17 lip, 15:22
przykre
Komentuj:

0 komentarze:

Uwaga: tylko uczestnik tego bloga może przesyłać komentarze.