Zobacz koniecznie

Wersja mobilna

Coraz dziwniejsze zachowania ludzi, jakby byli opętanymi serialowymi żywymi trupami

Ostatnio coraz więcej dowiadujemy się o dziwnych zachowaniach ludzkich, oto kilka przykładów z ostatnich dni i tygodni
Zepchnęła kobietę pod nadjeżdżający pociąg. Przerażające nagranie

Stephanie Lee Favel premedytacją zepchnęła Rozalii Meichl z peronu, prosto pod nadjeżdżający pociąg. 64-latka, która spadła na tory ma uszkodzony rdzeń kręgowy. Kobieta nie będzie już mogła chodzić.


Oto inna sytuacja:Tragedia na dworcu we Frankfurcie. Mężczyzna zepchnął matkę i dziecko pod pociąg [WIDEO]Tragedia na dworcu we Frankfurcie nad Menem. Jak donoszą niemieckie media, mężczyzna zepchnął ośmioletnie dziecko i jego matkę pod pociąg. Kobieta cudem przeżyła.
Dziecko zmarło na miejscu. To był ośmioletni chłopiec. W związku ze sprawą zatrzymano 40-letniego mężczyznę - mówi "Bildowi" rzeczniczka lokalnej policji.
Kobieta dodaje, że matka dziecka przeżyła, bo w ostatniej chwili zdołała wcisnąć się w wąską przestrzeń między torami. Nie zdołała jednak uratować w ten sposób swojego dziecka.
"Bild" przypomina, że to nie pierwszy taki atak na niemieckich dworcach. 20 lipca na stacji w Voerde (Nadrenia Północna Westfalia), została zabita 34-letnia kobieta. Napastnik trafił do aresztu i usłyszał zarzut morderstwa.

Szokująca zbrodnia w Małopolsce. 31-latek zabił matkę i wydłubał oczy sąsiadce

31-letni mężczyzna z Florynki zabił swoją matkę, a następnie udał się do domu 78-letniej sąsiadki, której wydłubał oczy nożyczkami. Kobieta walczy o życie w szpitalu.
31-letni mieszkaniec Florynki w gminie Grybów w Małopolsce dokonał przerażającej zbrodni. Jak podaje „Super Express”, w poniedziałek 29 lipca lokalne służby otrzymały zawiadomienie od kobiety, która twierdziła, że jej 78-letnia babcia została zaatakowana przez swojego sąsiada – Stefana W. Mężczyzna wybił okno w jej domu, po czym wtargnął do środka. Chwilę później zranił kobietę i wydłubał jej oczy nożyczkami. Pokrzywdzona kobieta została zabrana śmigłowcem Lotniczego Pogotowia Ratunkowego do szpitala.
Po ataku mężczyzna uciekł nad rzekę Biała, gdzie został obezwładniony przez mieszkańców Florynki i przekazany policji. Służby znalazły w mieszkaniu 31-latka zwłoki jego 63-letniej matki, która miała rozcięty brzuch. W toku śledztwa ustalono, że sprawcą morderstwa był Stefan W.


Na playlistach People TV (po prostu ludzie):

Oraz Ekstremalna TV (aż krew zalewa i ciarki przechodzą):


na naszym kanale zobaczycie mnóstwo innych przykładów, naprawdę dziwnych i przerażających zachowań ludzkich, np. zobaczycie filmiki z polskich
np ten:

LESZNO -Kierowca Porsche Uderzył Kobietę w Twarz

rosyjskich i chińskich dróg i zachowanie przechodniów którzy specjalnie rzucają się pod samochody albo zachowują się co najmniej jak po dopalaczach i mocnych narkotykach, ludzie wierzący powiedzieliby że po prostu "opętał ich diabeł" i że to "znaki czasów końca" 

Komentuj:

1 komentarze:

Uwaga: tylko uczestnik tego bloga może przesyłać komentarze.