Portal informacyjny
INFO i WIEDZA

Lepiej wiedzieć jak jest niż żyć w kłamstwie

Zobacz koniecznie

Wersja mobilna

Naziści po wojnie uciekali do ameryki Południowej gdzie zbudowali bliźniacze miasta niemieckie

To niesamowite ale w Argentynie jest takie miasto, które budownictwem przypomina idealnie niemieckie miasta, każdy kto zna dobrze historię światową ten we że w Argentynie naziści mieli swoją enklawę 🙄 a nawet tam zaczęli uciekać po przegranej wojnie, mówi się także (teorie spiskowe) że Adolf Hitler też tam uciekł i są na potwierdzenie tego coraz większe argumenty. Również Bogusław Wołoszański w programie Sensacje XX wieku poruszał ten temat jakoby Rosjanie spreparowali dowody i spalili ciała nie Adolfa Hitlera i jej wybranki ale sobowtórów 😳Warto obejrzeć:
Sensacje XX wieku Tajemnica bunkra Hitlera
Stało się to bez mała 60 lat temu, a zeznania świadków, protokoły sekcji zwłok, wyjaśnienia śledczych odtajnione ostatnio dowodzą, że przez dziesiątki lat byliśmy oszukiwani. Wierzyliśmy w sprytnie spreparowaną wersję śmierci Adolfa Hitlera i Ewy Braun. Dzisiaj znamy już pytania, które należało zadać, aby sprawę tę wyjaśnić do końca. Kluczem do rozwiązania zagadki jest los Ewy Braun.
https://vod.tvp.pl/video/sensacje-xx-wieku,tajemnica-bunkra-hitlera,21609620


Czytaj więcej:


Lebensraum Gujana - jak Niemcy chcieli stworzyć kolonie w Ameryce Południowej
https://www.focus.pl/artykul/lebensraum-gujana-jak-niemcy-chcieli-stworzyc-kolonie-w-ameryce-poludniowejArgentyna: Odnaleziono największą kolekcję nazistowskich pamiątek:
https://www.rp.pl/Historia/170629927-Argentyna-Odnaleziono-najwieksza-kolekcje-nazistowskich-pamiatek.html „Tajna stolica nazistów po wojnie”. Jak tak wielu zbrodniarzy niemieckich zdołało uciec do Argentyny:


FBI w 1945 roku badało, czy Hitler uciekł do Argentyny


Czwarta Rzesza Latynoamerykańska. Argentyński dziennikarz: Hitlera ostatni raz widziano w 1954 r. w Kolumbii https://wiadomosci.dziennik.pl/opinie/artykuly/578490,adolf-hitler-przezyl-ii-wojne-swiatowa-uiekl-do-ameryki-poludniowej-abel-basti-argentyna-kolumbia.html
Komentuj:

0 komentarze: