Portal informacyjny
INFO i WIEDZA

Lepiej wiedzieć jak jest niż żyć w kłamstwie

Zobacz koniecznie

Wersja mobilna

Co za porąbana historia, żołnierz odkrył, że żona zdradziła go z 60 facetami.

Ta para zakochała się w sobie od pierwszego wejrzenia. Płomień miłości rozniecił serca, a zmysły mówiły, że są sobie przeznaczeni. Nawet najkrótsze rozstanie było im przykre, a świat poza nimi w ogóle nie istniał. Ale życie nie składa się z samych przyjemności, a także obowiązków. Mężczyzna był żołnierzem i nadszedł rozkaz udania się na misję. Wobec perspektywy nieuchronnej rozłąki para postanowiła się pobrać.

Jednak zaraz po ślubie zaczęło się dziać coś niepokojącego. Ona miała uporczywe koszmary, zrywała się ze snu z krzykiem, miała napady lękowe i nie mogła spać. Mąż martwił się, więc nakłonił ją żeby skonsultowała się ze specjalistą. Zanim wyjechał zaczęła chodzić na regularne sesje terapeutyczne, które z wizyty na wizytę były coraz dłuższe, a potem także częstsze. Mąż wierzył, że to wszystko dla jej zdrowia.

Zaczęła także wyjeżdżać do innych miast na zakupy. Tłumaczył to sobie zamiłowaniem żony do dbania o wygląd, w końcu była zadbaną i piękną kobietą.

Nadszedł dzień kiedy musiał wyjechać. Wyjeżdżał z rozdartym sercem i tęsknił zanim jeszcze się rozstali. Żegnali się długo i namiętnie.

Pewnego dnia otrzymał telefon od teściowej. Od początku rozmowy prawiła mu kazania, rościła dziwne pretensje. Że oszukał jej córkę, zwodził, że ją skrzywdził, że sprowadził na złą drogę i wiele takich insynuacji. Zupełnie nie rozumiał o co jej chodzi.

W końcu powiedziała wprost, że chodzi jej o to, że on jest gejem.

Okazało się, że rodzina i znajomi kobiety byli mniej zaślepieni niż jej zakochany mąż i odkryli, że ona ma wiele romansów. Ciągle spotykała się z innymi mężczyznami i z różnymi była widziana. Kiedy te podejrzenia dotarły do matki, ta natychmiast skonfrontowała je z córką. Kobieta wyznała, że ma prawo sypiać z kim chce, ponieważ jej mąż jest gejem.

http://www.webniusy.com/zona-zdradzila-z-60-facetami/?


Komentuj:

0 komentarze: